| BubblesWorld a întrebat:

De unde pot cumpara ulei de argan? si cam cat costa?

9 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

La farmacie, plafat...depinde de unde-l iei, eu am vazut la sticla de 1l cu 60 lei.E destul de scump uleiul de argan pentru ca se obtine greu. Femeile din Africa storc manual seminte foarte mici ca sa obtina uleiul asta(nu mai stiu exact povestea) oricum e foarte bun, previne despicarea si deteriorarea parului si altele.

| Sîrbu_Andreea_1994 a răspuns (pentru Bondarel99):

1 l cu 60 de lei? Imposibil! Arganierul nu crește pe toate gardurile ca să fie la un preț atât de accesibil!

| Bondarel99 a răspuns (pentru Sîrbu_Andreea_1994):

Da,probabil prinsesem eu o oferta ceva happy0 oricum abia de curand am inceput sa il folosesc si eu si isi merita banii desi e cam scumpicel...

| faramatania a răspuns:

Dintr-un magazin naturist am cumpărat eu în vara trecută(o sticluță de 50 ml/preț 29lei). Uleiul de ricin este mai ieftin(100ml/8,50lei)

greece12
| greece12 a răspuns:

De la Plafar sau magazinele naturiste.
Costa 10 ml, 10 lei, cel putin atat era in septembrie.
Sa-ti fie de folos, este extraordinar!

| cati101 a răspuns:

Cumpara de pe www.magicosmetice.ro
Calitatea e super, pretul la fel

| dora86 a răspuns:

Eu am luat de pe www.arganic.ro, e foarte bun. au in mai multe cantitati, iar preturile sunt convenabile.

| Seserman_Cosmin_1986 a răspuns:

Poti incerca de pe site-ul nostru https://biospot.ro/......00-ml.html
sau daca doresti cosmetice naturale cu ulei de argan le gasesti la https://biospot.ro/36-cosmetice-cu-ulei-de-argan