| Andra4862 a întrebat:

Hey! Va rog sa nu râdeți de mine. Eu fac dansuri din alea de pe tiktok cu o prietenă și toata lumea râde de noi. Este un lucru greșit ca facem asta?

Răspuns Câştigător
| userjune90 a răspuns:

E ok sa faci dansuri si e ok sa te distrezi, fie singura, fie cu prietenii)) dar cred totusi ca mai bine le ai pastra in drafts, pentru fun, stii ce zic?
nu o zic cu rautate, sau cv, ci doar te sfatuiesc. nu e un lucru rau, din conta, e frumos si haios, dar tinandu le pentru voi, nu altii, pentru ca fiecare are propriile interese

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunteti ok doar atat vreme cat nu av filmati si nu va faceti de rusine online.
dansati una in fata ceilalte si veti fii bine amandoua.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cine e toata lumea? Toti prietenii adica? Daca rad cu sens negativ poate ar fi ok sa nu le mai trimiteti la acele persoane.

| Andra4862 explică (pentru dullcat):

Nu le trimitem nimănui dar când le facem în cartier sau în altă parte sunt și alți prieteni care rad de noi, când le facem

| Hyperion7 a răspuns:

Din moment ce te expui pe internetul liber, trebuie sa te aștepți la acest aspect.Dar asta nu înseamnă că dacă niște oameni rad de tine pentru ceea ce faci, nu înseamnă că au și creier.Chiar îți pasă ție de acești oameni? Mai mult, rad de tine că ei nu ar avea curajul neam sa faca asta și pe seama frustrărilor lor, râd că atât știu să facătongue
Și repet, chiar contează așa tare părerea lor?happy
Arată că nu-ți pasă și continuă, sa vezi cum o să tacăwinking
Bafta!

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Atâta timp cât voi va distrați și videoclipurile rămân doar la voi ( fără a se publica pe internet) cu siguranță nu vad o problema atât de grava.
" toată lumea râde de noi" - și vouă nu trebuie sa va pese.