| loctiv a întrebat:

Hey voi ce ati alege dintre un Iphon 3 si un Nokia E7?
Imi plac amandoua si nu stiu ce sa aleg care ar fi mai bun?

5 răspunsuri:
| freelove1486 a răspuns:

Buna eu as alege iphonul
xoxo D

| foreveryou a răspuns:

Nokia e7 macar ala de-l scapi nu se va sparge ecranul laughing

| Diana769 a răspuns:

Eu as alege Nokia E 7. Chiar daca un iPhone este popular, si are atatea explicatii si bla, bla, bla. daca il scapi o singura data, se face tandari si sa inlocuiesti ecranul de sticla, poate ajunge pana in 500 Ron sau poate chiar mai mult. Pe cand, un Nokia E7, e rezistent, durabil, cred ca este si mai ieftin ca un iPhone si poti avea aceleasi aplicatii. happy

| TechnoCocktail a răspuns:

Nu pot sa cred cate aberatii puteti scrie. Un geam de iphone costa 120 RON maxim + montare. De scapat l-am scapat pe al meu pe ciment cu fata in sus/jos si lateral si nu s-a spart. Ca tehnologie este mult mai performant in caz ca vorbesti de 3gs.3g nu prea se mai merita pentru ca este destul de depasit.

| loctiv explică:

Specific am vazut un Nokia E7 pe net si e vorba de unul care are camera 3D si multe alte functii in total ajungem cam la 11 milioane deci ce ziceti?