| ღSคภ๔яค a întrebat:

Sal TPU.Am o nelamurire in legatura cu telefonul care vreau sa-l iau.nu stiu ce sa aleg dintre nokia n8 si nokia c5 03... Ce sa aleg dintre astea 2? Amandoua imi plac T_T pls

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.nokia.ro/produse/cautare-si-comparare/nokia-n8/specificatii
si
http://www.nokia.ro/produse/cautare-si-comparare/nokia-c5-03/specificatii
Hmm,ca design mi se pare asemanatoare,acum si functiile sa te satisfaca, nu?
Ti-am dat adresele acelea mai sus, citeste si compara specificatiile telefoanelor si dupa alege.