| VoiceWithin a întrebat:

Hey!
Voi ce cadouri simbolice ati face pentru o persoana draga voua?
Chiar nu am nici o idee si vreau sa fie ceva special si frumos, ceva simbolic, cum am spus mai sus.
Poate ma inspirati voi.
Multumesc :*

5 răspunsuri:
| VoiceWithin explică:

Precizez ca este fata. Pernele cu I love you... chiar nu isi au rostullaughing. Vreau ceva origina, nu orice.

| neutrino a răspuns:

Trebuie sa inveti sa faci diferenta dintre un cadou si o atentie. Simbolic ii poti oferi si un pupic.

| Caro34 a răspuns:

Persoana draga noua, este fata sau baiat? Poti alege: o colectie de CD pe care tu le alegi in functie de ce stii ca-i place, o cana pe care scrii prenumele si un mesaj amuzant sau de suflet, o carte deosebita, daca stii ca ii place sa citeasca, un lantisor de aur sau argint cu initiala prenumelui, un ingeras de Sarbatori alaturi de un buchet special de flori sau orice altceva ce stii ca i-ar face placere sa-l primeasca de la tine! Numai bine!

| MadaMadalina1234 a răspuns:

Ceva simbolic?! Hmm...Pai daca este cea mai buna/bun prieten/a a-i putea sa-i cumperi o gentuta, bratara(pentru fata), dar asta depinde si de ea. Tu o cunosti cel mai bine. Daca este o persoana eleganta, ii poti lua o gentuta draguta, o rochie de culoarea ei favorita, bratari din margelute mici/mari etc. Daca este putin mai rebela ii poti lua o geaca de piele, un fes mai chic..acum ca-i si frig laughing, tenisi etc.
Daca faci cadou unui prieten de-al tau ii poti lua un ceas. Crede-ma! baietilor le plac CEASURILE! laughing
Si daca ii iei iubitului ar fi ok un ursulet mare/mic care sa scrie i love you sau un mesaj mai dragut!
Sper ca te-am ajutat

| Kronicher a răspuns:

Ceva simbolic. Sunt magazine de semne zodiacale, sunt diferite zodii și modele. Ar fi o idee foarte bună smug