| dopmic a întrebat:

Hey am nevoie de un la revedere special (o persoana mai draga mie pleaca intr-o vacanta iar eu vreau sa ii spun ceva mai special ) deci cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Dolyta a răspuns:

Daca e o persoana speciala pentru tine, la care tii mult, nu trebuie sa te gandesti la un discurs de la revedere, ii spui din inima ce iti vine pe moment. va aprecia mult si se vor simtii sentimentele adevarate din vorbele tale.

1 răspuns:
| Liiiax99 a răspuns:

Spune-i ca o sa ii lipsesti foarte mult.
Sa ii spui sa aiba grija de el/ea si sa se intoarca cat mai repede inapoi.
Ca e o persoana importanta, draga, uimitoare pentru tine. happy