| AnonimNoName a întrebat:

Stiu ca a mai fost pusa intrebarea aceasta de foarte multe ori, dar vreau sa aud pareri noi! Ce parere aveti de Justin Bieber? Dau si

Răspuns Câştigător
| louise a răspuns:

Mie mi se pare ok Justin Bieber, din mai multe puncte de vedere! Canta f bine, sa ne amintim ce ravagii a facut melodia " baby ", este cunoscut cam in toata lumea, aproximativ, este foarte dragut fizic si se observa ca este un baiat finut >big grinbig grin

8 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai,nu prea am o parere,imi plac unele melodii,e dragut,are voce destul de buna,pentru varsta lui,imi place ca se comporta ca un copil,nu e matur prea devreme, ca alte vedete, si atat.

| Dina a răspuns:

Salut,sunt de acord cu tine,a fost pusa de mii de ori intrebarea,si raspunsurile au fost cam de prost gust. Unii il urasc,altii il adora dar problema e ca s-a facut atita zarva despre el ca noi singuri nu stim ce vrem. Poate el este un tip de treaba,obisnuit ca ceilalti cintareti si poate ca lumea uraste muzica lui, spunind ca are un glas de fata ca nu stiu ce...Mie mi se pare ca mai mult se primeste ca o invidie asupra lui, si de aici la fel se ia si ura.Nu stiu ce sa mai cred despre el,dupa cite vorbe am auzit! Mie totusi mi se pare ca de fapt nu il urim,dar vazindu-i pe ceilalti cum reactioneaza cind aud de el nu vrem sa nu fim si noi ca ei,ca sa nu creada ca il admiram si sa ne scoata porecle si la fel sa nu ne accepte in grupul lor de "al invidia pe Bieber"... Oricum,el are viata lui,eu pe a mea,este un om ca toti oamenii, daca il invidiem nu duce de bine, mai bine il lasam in pace!

| Roxana6277 a răspuns:

Mie imi place Justin Bieber dar nu sunt inebunita ca fanele alea care vor sa o stranga de gat pe selena doar pentru ca iese cu JB. Nu am nimic cu baiatul asta caci nu mi-a facut personal nimic deci nu inteleg de ce il urasc asa multi. Cel putin in clasa mea numai mie si unei prietene ale mele ne place JB restul il urasc de parca le-a omorat papagalul sau pisica preferata... In fine in ansamblu imi place muzica lui JB si nu am nimic cu el.

| MilyHarunto a răspuns:

Mi se pare un adolescent tamp care vezi Doamne a ajuns mare vedeta si acum castiga bani facand playback!
Nu vezi ma cate fetite,is inebunite dupa el si zic:"Justin e cel mai frumos si talentat baiat de pe pamant!", bleach, mi se face greata!
P.S-sorry pentruu fani dar asta e doar parerea mea!

| MuresanVlad a răspuns:

Mdeah.Nu sunt un fan al lui.Sincer sa fiu, daca nu ar fi fost sprijinit de altii nu ar fi reusit.Si, ca sa fiu sincer, vocea lui nu este una foarte mirifica.Cel putin mie nu imi place.Mai ales faptul ca este "destul" de remixata si in cantece. Iar acum, cand am aflat ca mult fete isi vand virginitatea pe biletele lui la concerte, acest lucru m-a dezgustat complet! Cred ca majoritatea fanilor il plac pentru cum arata, nu pentru cum este sau ce face.Asta e opinia mea. Dar mno, lumea e libera, si nu are rost sa spunem numai lucruri rele despre el. Si el, precum alti mari artisti, munceste din greu pentru a se mentine intreg si pentru a putea continua, deci ca sa fiu sincer, il respect pentru asta. M-as bucura daca si eu as fi la fel de muncitor si indraznet, si daca as avea talentul lui, dar "un pic" schimbatbig grin

| laAAal a răspuns:

Cel mai panarama.da funda acumlaughing

| BADGIRLL a răspuns:

Buna anonim!happy eu sincer am o parere buna despre acest baiat este foarte dragut si canta bine iar referitor la barfe si etc eu zic ca nu avem dc sa ne dam cu parerea despre el pentru ca nu il cunoastem...

| DxQ a răspuns:

Freza de gay.