| diana_6081 a întrebat:

Hey! Voi chiar asteptati scoala? Ce aveti de cand sa faceti/realizati in acest nou an scolar? Mai spuneti-mi daca v-ati pregatit pentru. sc... daca v-ati facut temele etc. crying big grin

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu m-am pregatit sa dau de autocamion trebuie sa merg la trafic si acolo ma vor informa ce acte trebuie sa dau ca sa ma bag la scoala de soferi si poate cu putin noroc dau si de trailer (statul plateste). Scoala pentru mine e istorie.

| TeoPT a răspuns:

Nu aștept școala, cum am mai zis, îmi bag ceva în ea de școală.
Habar n-am ce am de gând să realizez în acest an școlar.
Nu am teme de făcut, slavă domnului, m-am săturat de școală cu tot stresul de la sfârșitul anului precedent.

Baftă

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Buna! Eu astept sa vina scoalahappy. Teme nu am dar am de citit cateva carti si mi-e groaza sa le incep ca is din alea plictisitoare. Urasc sa citesc ce ne dau profii de citit...