| Amy a întrebat:

Hey! voi nu ati observat o schimbare a oamenilor in ultimii ani? parca sunt din ce in ce mai egoisti. inainte famiile/rudele erau unite, se bucurau impreuna, insa acum a intervenit banul si odata cu el egoism, invidie si chiar ura. Toti vor numai pentru ei. Inainte parca nu esra chiar asa. Voi ati observat cazuri de genul? Sau numai la mine se intampla?

Răspuns Câştigător
| Damaris_8457 a răspuns:

Am observat si eu dar nu la toti oamneni.uni sunt chiar egosisti dar nu stiu de ce.mai ales rudele
Ar trebui sa fim mai apropiati sa ne ajutam intre noi happy

3 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

Da, si mie mi se intampla...dar asta e trebuie sa ne obisnuim cu schimbarea nu avem de aleshappy

| Kalyn a răspuns:

Pai singura rezolvare sta in noi...insa e foarte greu, gandeste-te un pic de cate ori ai fostul tu rautacioasa si incearca sa te gandesti dc ai fost asa, atunci o sa gasesti raspunsul.

| mihaa_8361 a răspuns:

Nu,este firesc oamenii se schimba nu raman asa pe vechi! si tu o sa te schimbi! dar la uni oameni intervine gelozia, inviadia, egoismul...dar nu tb sa ii bagi in seama!