| Dyya_2241 a întrebat:

Hey :* vorbesc cu un baiat de aproape un an, el zice ca ma place dar, mai mereu se supara pe mine pentru orice prostie si tot timpul dadea vina pe mine.[dar intr-un tarziu isi cerea iertare] Cateodata imi spunea ca vrea sa ne vedem insa intervenea de fiecare data cate ceva si nu am reusit sa ne vedem nici pana in ziua de astazi.
Nustiu ce sa cred ca ma place sau isi bate joc... voi ce credeti.

1 răspuns:
| Alexandra101010 a răspuns:

Se comporta ca un copil. aia nu i iubire :p daca tear placea nu sar supara chiiar din orice. eu zic ca el doar se distreazatongue