| missingyou a întrebat:

Hey. vreau sa devin reprezentant avon si am o intrebare de cati lei trebuie sa fie comenzile pe luna?

Răspuns Câştigător
| pici6 a răspuns:

Buna. tin sa te contrazic maryn4all, daca nu esti activa 2 campanii acea reprezentanta iese din sistem, poate tie sa facut reinstalarea inapoi si nai stiut, nu mai vinde gogosi daca nu stii :* sunt coordonatoare de atata timp... si pentru brunetzica, daca te inscrii acum, ai de parcurs 4 niveluri unde iti impun sa zicem asa comenzi minime ca sa castigi tot felul de cosmetice si bani care iti raman tie, daca la nivelul 3 nu ai ajuns ca nu ai avut comanda care trebuie pierzi nivelul plus nivelul 4... dupa cele 4 niveluri poti da comanda minima de 110 asa cum a zis si domnisoara maryen4all. pup sper ca ti-am fost de ajutor.

6 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Cel putin 110 ron pentru a obtine discount

dupa primele 2 campanii ai 20% discount

http://avon-romania1.blogspot.com/search/label/2.Reprezentant

uite aici mai multe detalii
id-ul meu de mess : avonromania1@yahoo.com sau bia_coolgirl94@yahoo.com

| onlyketoops a răspuns:

Pai de minim 110 lei pentru a-ti veni comanda acasa.Eu st reprezentant avon si am un discaunt acum ca am comandat de 3 mil.U ai discauntul de 15 % cred daca vei face de minim 110lei comanda.Si app nu trebuie sa faci in fiecar luna obligatoriu.Intr-o perioada nu mai facusem de 3 luni cam asa deci nu are nimic

| andreutza05_1656 a răspuns:

120 lei, te pot inscrie chiar eu! te astept in echipa mea! andreutza_05@yahoo.com

| Ela_2196 a răspuns:

Minim 110 pe luna pentru a primi discount iar pentru mai putin de 110 platesti un fel de comision de administrare. evident primesti pe langa discount si produse cadou. daca nu ai unde te inscrie te ast in echipa mea. eu iti voi da toate informatiile de care ai nevoie happy sper ca te-am ajutat. mentionez ca eu inscriu repr pe campanie nationala tongue

| rox_7772 a răspuns:

Ai rezolvat cu inscrierea? daca nu te pot ajuta eu...ma gasestila rocsy_8th

Răspuns utilizator avertizat