| Comisaru_Maria_Amalia_1993 a întrebat:

Hey, vreau sa scriu un roman dar nu am idei de gen DRAMA, dar si COMEDIE! Ma poate ajuta cineva! Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Ananas123 a răspuns:

Salut,în genereal dacă ai imaginație ideile vin de la sine, încearcă să scrii despre viața ta, te poți inspira nu știu din melodii thinking poți să fii atentă la versuri și vezi dacă poți să le dezvolți. Sau din ce vezi zilnic. Poți încerca tip jurnal. Și mie îmi place să scriu, baftă! Să mă anunți dau scrii ceva! Fundiță?

| Comisaru_Maria_Amalia_1993 explică (pentru Ananas123):

Mersi,m-ai "inspirat" daca voi scrie, te voi anunta! Multumesc mult!

1 răspuns: