| sεcяεт a întrebat:

Hey!batting eyelashes Vreau si eu sa ma ajutati cu ceva. Tipul cu care am stat acum un an si care imi este acum unul din cei mai buni prieteni ma ia in brate tot timpul, ma ia de mana, ma pupa pe obraz si are foarte mare grija de mine. Nu neg ca eu mai simt ceva pentru el, dar in general prefer sa nu recunosc asta. Nu stiu ce sa cred. Ma place? Se comporta foarte frumos cu mine si il simt foarte apropiat, dar totusi nu stiu ce sa cred. Fundita >big grin

3 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Probabil te simpatizeaza sau chiar face asta ca sa fie mai apropiat de tine si sa te " vrajeasca" laughing. E posibil sa te mai placa, o dragoste sfarsita nu inseamna ca nu se poate aprinde daca a fost puternica. Daca si tu mai simti ceva pentru el ma gandesc ca e foarte bine. Mai asteapta si vezi cum se comporta in continuare.Cred ca este vorba de o noua iubire laughing.

| WldWld a răspuns:

Poate inca mai simte ceva pentru tinepuppy dog eyes. Iti recomand sa vorbesti cu el legat de acest subiect :p

| mih5a a răspuns:

Atata timp cat se comporta asa de frumos cu tine, e posibil sa nu te fi uitat definitiv, mai ales ca ati avut o relatie. Daca tu inca mai simti ceva pentru el ar fi bine sa ai o discutie cu el. Poate mai aveti o sansa.SUCCES!(: