| PussicatDolls a întrebat:

Heylove struck
Am tot vazut pe facebook patratele din alea gen calendar sau altceva prin care poti sa etichetezi diferiti prieteni.
Cum se pot face?
Ms love struck

Răspuns Câştigător
| WhiteChocolate a răspuns:

Daca te referi la imagini cu desene animate sau diferite descrieri,le iei de pe Google imagini,apoi le incarci pe Facebook si etichetezi prietenii. Daca te referi la chestii gen"My top followers", acelea sunt jocuri sau aplicatii facebook. Unde vezi o chestie de aia[pe facebook-ul cuiva], sub poza ar trebui sa fie un link.Dai click pe el si intri si tu in aplicatie.big grin