| NicoClaudita a întrebat:

imi da-ti si mie poze sau avatare de-alea unde poti sa etichetezi clasa de elevii? funda!

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife a răspuns:

Cauta pe www.Littletag.com sau pe www.Tagmypals.com. Cu siguranta o sa gasesti ceva si pentru tine...

Ceva de genu' cauti, nu?

http://www.google.ro/......tp?/imgres context%3Duser&h=560&w=602&sz=90&tbnid=sOGbnSlJrfiuzM:&tbnh=90&tbnw=97&prev=/search%3Fq%3Dtag%2Bmy%2Bpals%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=tag+my+pals&usg=__hR4UfSbq0NRj11c39t0ct3DO368=&hl=ro&sa=X&ei=oJ04UPTfEM7DswbkjoH4DQ&ved=0CCwQ9QEwBA&dur=78

1 răspuns: