| daniella9805 a întrebat:

Hey!:X
cum se adauga o descriere la pozele de pe facebook help plz:X
va dau si funditapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Beatrice_4558 a răspuns:

Dai pe imaginea caruia doresti sa ii pui o descriere si o sa iti apara imi place, comenteaza, distribuie si editeaza, tu dai pe editeaza si cum apesi pe editeaza o sa iti apara liniuta care iti indica unde scrii, iar acolo iti pui descrierea, asta daca imaginea este deja postatawinking

3 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Ar trebui ca dupa ce le adaugi si intri in album sa ai sub fiecare textul "Adauga o descriere" big grin Nu stiu, n-am mai incarcat o poza pe Facebook de mult timp big grin

| daniella9805 explică:

Mersi mersi mersi mersi multbig hug

| Threezp a răspuns:

Click "Editeaza" in dreapta pozei puppy dog eyes