| alinaaa22 a întrebat:

Arata bine pozele de pe facebook cu descriere? Adica se mai pun? :-s laughing. Funda si vot! :*:*

Răspuns Câştigător
| ioana12345 a răspuns:

Dadalove struck sunt ok descrierile,

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Nu mi se par prea misto. Adica toti care pun descrieri se chinuie sa gaseasca nu stiu eu ce descriere uluitoare, obligatoriu in engleza. Mie mi se par cam naspa. Si te rog frumos numai pune atatea intrebari pentru descrieri adica pune si tu toate intrebarile astea int'un singura. Si schimba categoria pentru ca beauty and fashion e pentru totul altceva.

| Ronnix a răspuns:

Stii... categoria "Beauty & Fashion" nu se refera chiar la tipul asta de frumusete.

| MirunaC a răspuns:

Da sunt ok dar nu chiar la orice poza, adica vezi si tu.Pui o descriere la pozele care au nevoie de una.Si nu orice descriere, una finuta si care sa te caracterizeze pe tine ca persoana

| Gabrielabmg a răspuns:

Da love struck

| Andrewtz a răspuns:

Da si eu folosesc si multe fete. thinking Deci poti sa puiwinking

| Xennofull a răspuns:

Sunt dragute cele in lumba engleza.gen.dar sa nu scrii romane, scrii ceva mic si dragutwinking.

| Anonim_2267 a răspuns:

Da,de ce nu? Unele poze arata mai bine cu o descriere sau altele au nevoie de una pentu a le intelegewinking