| anonim_4396 a întrebat:

Heya.Cand ati avut cea mai fericita zi? sau moment? din ce motiv? si cum v ati manifestat?

2 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Azi ( 22. 11. 2009) ca trebuia sa facem geo ...si n`am facut deci nu ma ascultatlaughing

| Alecsandraa a răspuns:

Pai atunci cand mi se indeplineste o dorinta[care se poate indeplini, nu dorinte imposibile, gen: 'Imi doresc sa pice luna.', 'Imi doresc sa am soarele in camera mea'] sunt fericita sau cand mi se face cadou ceva ce-mi doream, sau nu-mi doream, dar imi e de folos laughing. Pai, ma bucur. Nu pot sa descriu bucuria, e un sentiment. Sau uneori ma manifest inauntrul meu, si nu scot la iveala happy.