| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot fi fericita atunci cand nu am nici un motiv sa fiu trista?sad

2 răspunsuri:
| Ebsghjs a răspuns:

Pentru nu s-a intamplat nimic special. Nu doar tu, toti incercam sa fim fericiti cand nu e niciun motiv de a fi tristi. Dar, conform wikipedia suntem fericiti pe bune cand se intampla ceva special.

| Dydydodo a răspuns:

Poate ca ai cv care te tulbura mental. Nu toate in viata sunt bune. Asa ma simt si eu zi de zi. Daca ai o prietena foarte buna care sti ca este legata de tine sufleteste si nu doar prin vorbe spune-i ei ce ai tu pe suflet. Sau poate ai o relatie mama fica foarte stransa si atunci poti vb cu ea (nu este si cazul meu). Dar daca nu ai prieteni buni si nici o relatie stransa mama fica consulta un psiholog happy. Nu totul este asa de usor in viata. Lumea etse dura si plina de obstacole pe care usor sau greu le treci. Sper sa te simti mai bine.