| Alexandra0Aly a întrebat:

Heyo! Imi scrieti va rog niste statusuri? (Care pot sa le scriu pe poze, pentru anumite pagini publice).
Multumesc anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| adelaadelaadela a răspuns:

Uite aici o selectie!

Daca o sa traiesti o suta de ani, atunci eu vreau sa traiesc o suta fara o zi ca sa nu traiesc niciodata fara tine

• Exista un loc in care poti atinge o femeie si o poti face sa inebuneasca de placere. Inima ei!
A iubi pe cineva nu inseamna doar sa faci dragoste, s-o saruti, s-o alinti si sa-i spui ca o iubesti! A iubi inseamna sa-i ramai aproape atunci cand nimeni nu o face,s-o intelegi atunci cand nimeni nu o intelege, sa ai incredere in ea atunci cand nici macar ea nu mai are

• Ce e iubirea? La matematică: O problemă. La istorie: Un război. La chimie: O reacţie. La artă: O inimă. La mine: TU!
• Unii oameni imi sunt precum gandacii, nu mi-e frica de ei... dar mi-e SCARBA!
• Daca vrei sa afli cat de mult ne iubim iesi afara in ploaie si intinde mainile, cate picaturi prinzi, atat ma iubesti, cate picaturi scapi, atat TE IUBESC!
• -O zi poate incepe fara sa-ti trimit un sms, insa ziua nu poate incepe fara sa ma gandesc la tine. Uite, tocmai m-am gandit!
• Vreau sa iti spun ca NU tin la tine si VREAU sa ma lasi in pace, SA nu ma mai cauti si nu NE potrivim, ne DESPARTIM chiar acum. NICIODATA nu am tinut la tine nu TE IUBESC FOARTE MULT... acum citeste doar cuvintele cu litere mari
• Politia cauta persoana inteligenta, sexy, cu simtul umorului.Tu esti in siguranta dar eu unde sa ma ascund?
• DND... invat pisica sa latre.
• Cine nu ma poate inghiti, sa ma suga!
• Hai sa-ti sparg dintii ca cioburile aduc noroc
Un mut ii spune unui surd ca orbul a vazut ca schiopul alearga dupa chel sa-l trga de parlaughing)))
• Nu poti prosti cu vorba o pisica asa cum poti prosti un caine.
• Fac teme că altceva nu mi-o dat şcoala…
DND ma gandesc la strategii cu care sa prind muste la varabig grin
• Păsările ciripea nu avea treabă se distra…
• Învaţă din greşelile părinţilor tăi…… foloseşte metodele contraceptive…
• Razi cand esti suparata, Zambeste cand esti enervata, Trezeste-te zambind dimineata, Mai pe scurt... Traieste-ti viata
• Fata care rade, vorbeste mult si pare foarte fericita, este si fata care noaptea adoarme plangand
• Dragostea e ca o clepsidra... cand ti se umple inima ti se goleste capul
• Fericirea nu inseamna sa ai ceea ce doresti, ci sa doresti ceea ce ai
• Vreau un băiat care să mă oprească cu un sărut atunci când vorbesc mult şi aiurea.
• Cum iti asterni, cum vine altul si se culca in locul tau
• Cine îşi tratează iubita ca pe o prinţesă, înseamnă că a fost educat de o regină!
O femeie ofera sex pentru a primi iubire. Un barbat ofera iubire pentru a primi sex.

• Ce fac cind am de invatat : 10% invat, 90% ma pling celorlalti ca am de invatat.
• - Te iubesc! - Mulţumesc… - Mă aşteptam la ceva mai mult… - Mulţumesc frumos!
• Stiti ce a spus Dumnezeu dupa ce a creat Barbatul? Sigur sunt capabil sa fac ceva mai bun si a creat Femeia
• Dragă somnule, te uram când eram copil, dar acum am descoperit că îţi port o dragoste sinceră
• Tu iubesti florile - dar le rupi, tu iubesti animalele - dar mănânci carne, tu îmi spui că mă iubeşti - "mie frică de tine".
Sa fiu cuminte?! De mica il vedeam pe Tarzan plimbandu-se dezbracat. Cenusareasa venea acasa la 12 noaptea. Pinocchio zicea minciuni. Aladin era hot .........Batman mergea cu 320 km la ora. Alba ca zapada locuia cu 7 barbati. si acum eu cuminte?

• In fiecare din noi traieste un super erou. Din nefericire, in majoritatea cazurilor acesta este Omul-rahat.
Vecinii mei asculta muzica buna! Vor ei asta sau nu )))... nu'i intreaba nimeni... )))
sunt statusuri pentru mess, nu le poti scrie pe poze pe facebook presupun. dar in fine... alegi tu ce iti placebig grin sper ca ti-am fost de ajutor!:*

3 răspunsuri:
| hayley95 a răspuns:

In lucruri simple ma regasesc
Si cand zambesc si cand traiesc...happy

now you're my only hope

Amintirile rămân indiferent de ce-ar urma

Dacă durerea ar fi egală cu fericirea, atunci aş fi cel mai fericit de pe pământ.

I love the way you smile

Nu totul e pierdut când te prabusesti. Viata are jocul ei, însa tu ai regulile tale.

O femeie poate să ierte orice, în afară de faptul să nu-ţi pese de ea.

sper sa-ti placabig grin

| Anonimzece a răspuns:

Daca vrei sa fiu a ta, tine-ma langa tine si nu ma da nimanui!

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted

Unul dintre cele mai frumoase lucruri ale vietii este... sa gasesti pe cineva care sa te inteleaga, fara sa dai prea multe explicatii

Iubirea este ca si cele cinci paini si doi pesti. Nu incepe sa se inmulteasca pana nu o dai altora

E un chin in vis desprins... Din subconstient ca as vrea sa nu te pierd... Sa te am permanent

Tot ce am mai bun... esti TU!

Din sutele de persoane pe care le cunosc imi ajunge una singura sa ma iubeasca asa cum sunt... Sa stiu ca ar merge cu mine pana la capatul pamantului...

Nimeni nu-mi poate fura zambetu care imi apare atunci cand ma gandesc la tine!

Esti atat de dulce cand imi spui ca ma iubesti, cand spui ca fara mine nu poti sa traiesti

Ia-ma de mana si sa facem o plimbare, sa fim doar tu cu mine pana la rasarit de soare, fara prieteni, fara bani, fara timiditate, fara telefoane mobile si-apeluri ratate

Cand iubiti o persoana chiar daca va face sa suferiti, tot pe umarul ei va doriti sa plangeti, chiar daca v-ar face ceva ingrozitor, tot in bratele ei va doriti sa gasiti consolare...

Iubirea este un mod de a te comporta,
Oriunde te duci, oriunde te afli... te simt foarte aproape chiar si cand esti departe.

Fata visurilor mele a fost gasita. Multumesc la toate, sunteti libere!

Daca as putea fi acolo... nu ar mai fi asa... Si pun pariu ca prezenta mea ar schimba ceva.

Toti ramaneti soricei in ochii mei de vultur!