| Didi15Chocolate a întrebat:

Buna TPU.Am o mare problema.Cineva mi-a spart contul si mi-a furat paginile de pe facebook la care eram admina.Acum m-a pus content.Cum fac sa fac sa imi recuperez contul? Si stiti ce pot face daca stiu vinovatul? Adica sa raportez etc? Si inca ceva.Cum fac ca contul sa nu mai fie spart?

Răspuns Câştigător
| syv12345 a răspuns:

Intra pe yahoo messenger si dai la mesaje. Acolo o sa ai parola cea noua pe care nu o sti. Intri pe facebook si dai la setarile contului si iti schimbi parola.

2 răspunsuri:
| narutoavatar45 a răspuns:

Poti sa iti schimbi parola de facebook poate atunci nu mai tio sparge dar trebuie sa iti faci o parola cat ma lunga

| narutoavatar45 a răspuns:

Poti sa iti schimbi parola de facebook poate atunci nu mai tio sparge dar trebuie sa iti faci o parola cat ma lunga funda?