| alinutateiubesc a întrebat:

Heyy.Am nevoie de ajutorul vostru. M-am despartit de prietenul meu acum 2 saptamani, el ma iubea, eu mi-am cam batut joc de iubirea lui si am acceptat prietenia prietenului lui ...si acum imi pare rau,el cand a auzit, s-a imbatat si vroia sa moara, imi spunea ca mereu ma va iubi si ca nu va mai iubi vreo fata! El ma iubea de 4 luni dar acum cred ca nu mai simte nimic pentru mine si gandul acesta ma omoara.

Acum el este cu o prietena de a mea...pe care spune ca o iubeste...si nu stiu ce sa cred.Voi ce credeti? O iubeste?

Multumesc! Fundita!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Este cu o prietena de a ta pentru ca si tu ai fost cu prietenul lui, ti a platit cu aceiasi moneda, deci e clar ca inca te iubeste pe tine daca a facut asta

| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Din cele mentionate de tine,rezulta ca ti-a platit cu aceiasi moneda.
Nimeni nu poate sa-ti dea un raspuns plauzibil,doar el stie daca o iubeste s-au nu.
In alta oridine de idei,tu nu meriti sa fi iubita, ai calcat pe bec si acum il vrei inapoi.
Cand ai acceptate pritenia prietenului lui, nu te-ai gandit ca gresesti?
Daca chiar nu mai simte nimic pentru tine, e ceva normal.
Daca e baiat cu capul pe umeri te va evita si pe tine si pe "prietenul" lui.
Daca iti ca acorda o a doua sansa, e problema lui care il priveste in mod direct!

| Alexandra1999elena1999alex a răspuns:

Posibil cred ca vrea sa te faca geloasa asa cum si tu i.ai acceptat prietenia prietenului lui deci trebuie sa vezi cat de mult te iubeşte incearca sa vorbesti cu el impacati.va si mai trebuie sa stii ceva poate ti.ai dat seama cand un baiat te iubeste si tu te combini cu el la vrajeala mai tarziu ajungi sa.l iubesti daca nu tineai la el nu cred ca te.ar mai interesa de el bafta pupici