| Didyshor29 a întrebat:

Heyy, as vrea sa stiu si eu daca exista magazine in Romania, sau sait-uri de unde pot cumpara tricouri cu Naruto, sau cu mesaje din anime. Era o poza pe net cu un tricou :Keep calm and use your amaterasu si as mai vrea sa stiu si cam cat ar costa si daca exista in Pitesi asa ceva.Dau Fundita!:*

2 răspunsuri:
| Byebye14 a răspuns:

Buna!
Ehhh...am cautat si eu tricouri cu naruto:X. Si nu am gasit, nici macar cu naruto normal, dar ce sa mai zic de shippuden.
Nu cred ca exista pe la noi asa ceva, din pacate.
cel putin, n-am vazut eu.
Tsunade eh? Nici rechizite nu am gasit cu naruto.sad