| Bellinda99 a întrebat:

heyy baietii! prietena mea e un maree fan de animeuri si mereu s-a intrebat dac ar exista in Romania baietii care sa le placa animeurile la fel ca si ea si m-am gandit sa va intreb pe voi..astept raspunsul vostru!

2 răspunsuri:
| SethMC a răspuns:

Da exista..eulaughing

| teito a răspuns:

Hei mie imi plac animeurile foarte mult dar mai exact nu stiu ce sa-ti raspund sunt sigur ca mai sunt baieti care se uita la animeuri da doar la naruto sau bleach dar mie imi plac foarte multe animeuri si cand ma uit la ele simt ca plutesc si prin ele simt ca pot sa trec peste toate probleme si reusesc sa-mi iau gandurile de a ma sinucide.(animeurile sunt foarte cool si foarte frumoase)daca prietena ta se uita tu dc? nu te uiti?