| meinteil a întrebat:

Salut tuturor si la multi ani.
Dupa multe cautari am decis inainte de revelion sa imi rezolv problema care ma persista de ani de zile aceea a sexului.
Problema e ca am fost si nu s-a intamplat nimic, de ce? Nu stiu, parca as fi blestemat merg, vorbesc cu acele tipe le spun ce vreau, ma rog si nu pot face nimic, nu stiu cu aceasta incercare si esuare am decis sa nu mai incerc vreodata nimic fiindca m-am saturat.
Vreau sa va multumesc totusi pentru sfaturile pe care mi le-ati dat insa promit pe viitor ca nu va voi stresa cu aceeasi intrebare.
Va multumesc!

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica te-ai dus asa si poooc! Hai sa ne: pam, pam!
Off, singuratate haine grele!

| corbulalbrosu a răspuns:

Nicio fata ori femeie care se respecta nu cade la pat... din prima. Uneori asteptarea se poate prelungi pe o perioada de... ani si ani. Si nu uita de o vorba din batrani pe care ar fi bine sa o ai in vedere si sa o iei in considerare : ''festina lente''. Traducerea o gasesti pe google. big grin Multa sanatate!

| Frank51 a răspuns:

Nu inteleg intrebarea. Nu ti se scoala?

Răspuns utilizator avertizat
| Frank51 a răspuns (pentru meinteil):

Emotiile. Incearca sa gandesti pozitiv, imagineaza-ti ca-i o actrita porno, daca nici cum nu merge atunci ia o pastiluta, prima data e mai greu, dupa aia nu mai ai nevoie.

Răspuns utilizator avertizat
| Frank51 a răspuns (pentru meinteil):

Daca iei pastila 24 de ore ramane sculata, poti sa stai la aia acasa toata noaptea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adicã te rogi?laughing tu trebuie sa initiezi contactul fizic.
Ce sa faci, vaginul muscã.

Răspuns utilizator avertizat