| Tha_Lary_2000 a întrebat:

Heyy! buna cine ma ajuta si pe mine cu niste statusuri am si eu o poza cu un coleg si am nevoie de un status ma puteti ajuta va rog frumos :*

2 răspunsuri:
| foxutza a răspuns:

Unde-i frate langa frate se da lumea la oparte, a nu prea stiu statusul trebuie sa contina sentimentele tale pentru colegul tau.de exemplu:daca il consideri cel mai bun prieten sau frate, poti folosi statusul de mai sus care este destul de comun dar poti scrie unul original