| patriccccia a întrebat:

Heyy :*:***! BUNA TPU! Imi puteti spune si mie va rog frumos niste porecle pentru un baiat pe care il cheama adi. happy! Da sa fie frumoase. nu uratee! Dau funda la cele mai frumoase!:*:*:*

4 răspunsuri:
| fetitzamorenoo a răspuns:

DECi:ADYSOR, PUISOR, INGERAS, FLUTURAS eu zic ca sunt bune tu alegi... FUNDA?smug

| patriccccia explică (pentru fetitzamorenoo):

Mdaaa....sunt bune! E si inaltt! ...Si chia nu stiu cum sa-i zic. ca el mi-a pus mie deja o poorecla.

| fetitzamorenoo a răspuns:

Cum tiam spus, tu alegi...happydeci pana la urma cum ai spui?smug

| patriccccia explică (pentru fetitzamorenoo):

Niici``cum.laughing Adiwinkinglaughing da mersi oricum>big grin