| lucy1234 a întrebat:

Heyy! Cum fac multe like-uri la o pagina de facebook?

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Trebuie sa te tii de ea,sa intri pe pagini cu multe like-uri si sa iti faci reclama, sau sa dai cat mai multe comment-uri pe pagini din astea cu multe like-uri sau hop cand pune o vedeta o poza sau scrie ceva imediat zici si tu ceva acolo, trimiti mass-uri pe mess, pui link-ul si aici, faci publicitate reciproca etc.Bafta! happy

| CrowKing a răspuns:

Dai link`ul paginii altor pagini mai mari rugandu`le sa iti faca putina publicitate. Spune`mi cum se numeste pagina si o sa te ajut si eu cu publicitate tongue.

| RogersonJ a răspuns (pentru CrowKing):

Ma poti ajuta pe mine daca vrei.Sunt nou nouta si ti-as fii recunoscatoare daca m-ai putea ajuta cu cateva like-uri
Linkul paginii este:http://www.facebook.com/FaRaReGrEtE.ro?fref=ts

Mersi oricum:*

| Andrei_Vlad_1988_7px9 a răspuns:

Toti fanii Tigari Electronice (www.facebook.com/tigarielectro) vor beneficia de un discount de 10% la achizitia oricarui Kit din Categorie Oferte Speciale folosind codul "facebook". Promotia este valabila pe site-ul nostru www.tigarielectro.com pana pe 31 august!