| PRINCESS_8640 a întrebat:

Heyy cum imi pun fotografie de coperta pe facebook?

5 răspunsuri:
| Ebsghjs a răspuns:

Change cover - upload photo.

| PRINCESS_8640 explică (pentru Ebsghjs):

Pai unde scrie change cover, la mine e ca si inainte profilul nu ca acum cum a aparut nou

| Ebsghjs a răspuns (pentru PRINCESS_8640):

AAAAH, tu de abia acum ai timeline. THAT MAKES SENS! Pai acolo nu scrie nimic gen 'UPLOAD YOUR COVER'? Eu am timeline de 6 luni si am uitat cum e prima data.

| PRINCESS_8640 explică (pentru Ebsghjs):

Adica prietena mea nu stie cum sa iisi puna, eu la fel nu tin minte cum mi-am pus si am vrut sa o ajut

| mona2012ro a răspuns:

Vezi pe http://www.pozedecoperta.eu. sunt poze gratis gata facute