| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot pune o Fotografie de coperta pe facebook?

7 răspunsuri:
| Solanoo a răspuns:

Este foarte simpu, dai pe poza actuala de la coperta si vezi k in coltu din dreapta de jos zice alege imaginea, dai acolo si alegi selecteaza poza dupa care alegi una din pozele de pe fb. Bafta! Sper ca te-am ajutat!

| IuLiA00012 a răspuns:

Simplu : Di pe numele tau acolo unde scrie si acasa si ai sus langa poza de profil schimba coperta Sper sa te fii ajutat

| Vaida_Teodora_1998 a răspuns:

Dai pe Adauga o coperta si selectezi de unde sa iei poza, o cauti si o selectezi si dai pe Salveaza modificarile.

| anonim_4396 explică (pentru Vaida_Teodora_1998):

Dar unde gasesc Adauga o coperta

| Vaida_Teodora_1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cand mergi la profilul tau iti apare in partea de sus a ecranului.

| anonim_4396 explică (pentru Vaida_Teodora_1998):

Mie nu-mi apare.Dar profilul meu l-am facut azi dar cineva mi-a zis ca trebuie sa astepti o lune ce sa poti adauga o coperta