| denyyy_2732 a întrebat:

Cum pot selecta la facebook o fotografie coperta de album?
funda!

4 răspunsuri:
| 00Didi00 a răspuns:

Poi dai pe poza si dai coperta de album.E foarte simplu..Trimite mesaj privat sa te ajuthappyFunda te rog?happy

| MeowwPisic a răspuns:

Pai la Facebook scrie in dreapta alege din fotografiile iar acolo iti va apararea pozele din albumele tale!big grin

Răspuns utilizator avertizat
| myblackrose a răspuns:

Trebuie sa intri la album> apoi edit album>iar cand pui semnul de la mouse pe o poza apare un v intr-o casuta mica> dai click pe iconita si gasesti Make album cover. Sper ca te-am ajutat!