| Minnie_8475 a întrebat:

Heyy :* dati-mi si mie exemple de niste carti de drama/romantice big grin multumesc :* dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
| SunShine_5894 a răspuns:

Nora Roberts. Toate sunt de dragoste. Sunt foarte bune pentru ca am inceput sa citesc una din plictiseala si am ajuns cred ca pe la a 10-a,nu le mai stiu sirul. Eu iti recomand: Montana Sky(Fii sotia mea), Lacrimile lunii, Diamantele vin din cer, Mai imbatator decat vinul, Secrete periculoase, Minciuni secrete,etc. Merita sa le citesti.

6 răspunsuri:
| Piㄨㄨy a răspuns:

Jane Eyre
Maitreyi
Regina Vagabonzilor
Singur pe lume

sper ca te-am ajutat:*

| CartideCitit a răspuns:

Carti de dragoste gasesti aici: http://www.cartidecitit.ro/Carti-Dragoste . Citeste recenziile si alege-ti cartile preferate. Lectura placuta !

| ralucamirabela a răspuns:

Dama cu camelii, Domnisoara Christina.Mandrie si prejudecata, Micutele mincinoase, La rascruce de vanturi,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.librarie.net/top-vanzari-categorie.php?id=47
Poate te ajuta site-ul de mai sus
Eu pot sa-ti recomand Maitreyi de Mircea Eliade si Dragostea nu moare de Maitreyi Devi

spor la citit :)

| Petry97 a răspuns:

Punte spre terabithia e super... drama

| Petry97 a răspuns:

Iti recomand punte spre terabithia de katherine paterson, este mai mult drama... belea