| Selenne a întrebat:

Heyy.straight face

Nu-mi place sa vorbesc despre chestiile astea[sa ma descarc, etc...]
Nici nu stiu cum sa incep.
So...Prietenul meu cel mai bun ma placesad, m-a ajutat cu multe[probleme, sfaturi...], ne cunoastem de 5 ani.
In seara banketului[acum 3 zile] am primit mesaj cu textul:"Te iubesc!happy", nu am avut curaj sa trimit mesaj inapoi, plus ca el c-am bause, am ramas socata.
[Ma] detest cand stiu ca s-ar putea sa ranesc oameni, eu nici macar nu suport gandul ca cineva e suparat pe minecrying
Nu stiu ce sa zic, sau sa fac...Inca pastrez mesajul.
Vreau niste sfaturi...plsss[I can't live with this.]
Thanks!

1 răspuns:
| StillRuxi a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te gandesti bine ce anume te face sa '' pastrezi mesajul '' inca. He he, '' copiii si oamenii beti spun adevarul''. Cum iti e cel mai bun prieten ar trebui sa poti sa vorbesti cu el despre orice, inclusiv asta. Dar daca te hotarasti ca nu simti acelasi lucru pentru el, chestiunea trebuie rezolvata, altfel exista pericolul de a va strica prietenia. happy