| anonim_4396 a întrebat:

Heyy!cryingcrying Tocmai am aflat că iubitul meu a făcut un pariu cu un prieten de al lui (verişorul meu): cine agaţă cele mai multe fete. Mereu când vorbeam cu el îmi spunea că mă iubeşte ff mult şi odată când aveam impresia că mă înşală l-am întrebat dacă mă iubeşte. El mi-a zis că DA şi că el nu minte niciodată o fată că o iubeşte. Acum nu ştiu ce să mai fac pentru că nu mai vine la şcoală, nu mai intră pe mess, nu mai mă sună şi vreau să lămurim tot...Eu încă îl mai iubesc, dar înaintea lui am fost cu un băiat de la el din clasă (un prieten bun de al lui) care şi-a bătut joc de mine. De multe ori mă gândesc că au făcut ei planul de a-şi bate joc de mine. O colegă de-a mea care e iubita unui coleg de al lui mi-a spus de pariul acela şi că îşi bate joc de mine. Când aveam impresia că nu mă iubeşte tocmai aflasem adevărul de la acea colegă. Nu ştiu ce să mai fac. Vă rog mult să mă ajutaţi!

2 răspunsuri:
| Caty5 a răspuns:

Incearca sa-l tragi pe el la raspundere. Nu tu esti cea vinovata ci tu!

| Roxyr a răspuns:

Eu cred ca baietii care ne iubesc cu adevarat sunt putini si ca nu merita sa investim in toti sentimente puternice. Este foarte posibil sa fi fost un pariu; toti (aproape) sunt niste idioti. Eu zic sa il uiti, nu e asa greu cum pare, daca faci si tu putin efort. Daca nu mai intra pe mess inseamna ca te evita, trateaza-l la fel!