| anonim_4396 a întrebat:

Heyy Tpu...Aurora chiar v-a imbatrani?cryingCe se v-a mai intampla?crying

FUNDA!:X

Răspuns Câştigător
| Andreea028131 a răspuns:

Nu imbatraneste pentru ca apare un alt personaj, Christian (despre care degeaba it spun cine e pentru ca nu vei intelege...are legaturi doar cu personajele noi care apar in film, iar acest Christian gaseste remediul imbartanirii. Ce e foarte naspa in film e ca Aurora moaresad Si apoi...telenovela Aurora devine fara Auroralaughing Sonia Smith va juca personajul principal dupa ce Aurora moare.

2 răspunsuri:
| Lexiiii a răspuns:

Uite aici http://www.telenoveleonline.com/2011/06/aurora-telenovela-online-toate.html
Ca sa vezi toate episoadele.
Si Aurora va muri, in urma ei va lasa un copil facut cu Lorenzo.Iar inima esti este donata unei femei bolnave.De care se va indragosti Lorenzo.
P.s/Daca vrei sa vezi cand moare Aurora ep:103
XoXo

| figolito a răspuns:

Hey din cate stiu eu nu...pana la sfarsitul filmului eu una stiu ca ramane tot asa!