| Tasya05 a întrebat:

Heyy TPU!
Ce parere avetii despre Selena Gomez? Eu o urasc! Si nu numai pentru ca se foloseste de Justin, si pentru ca e foarte increzuta, vicleana si parsiva. Si nu mi se pare ca este frumusetea pamantului asa cum spunetii totii.

Răspuns Câştigător
| Symo1 a răspuns:

Buna!
Parerea mea despre Selena Gomez este in primul rand ca il foloseste pe Justin, in al doilea rand e foarte increzuta si mie chiar nu mie se pare ca e frumoasa si in ultimul rand este jalnica nici macar nu stie sa cante!

| OliviaLowe a răspuns (pentru Symo1):

Voi de unde stiti de cine se foloseste ea? Fara suparare dar doar pentru ca e cu Justin Bieber nu o face "parsiva"...mie personal imi place de ea.

| Tasya05 explică (pentru OliviaLowe):

Mda, fiecare cu parerea lui. happy Oricum, nu o mai urasc chiar asa de mutl, dar nu sunt o fana de a ei. Pur si simplu, imi e indiferenta,happy Plus ca, eu nu o urasc de cand e cu Justin. Eu niciodata nu am placut-o...Am inceput sa o urasc de cand am aflat ca a intervenit intre Miley si Nick...

17 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

De fapt, justin ii strica imaginea de fata finuta pe care o are...

| HermioneLove a răspuns (pentru pwp):

Adevar ai grait! happy

| pwp a răspuns (pentru HermioneLove):

:*

| Radioactive a răspuns:

Nu spun că mie îmi place, căci e enervantă, şi nici nu îi iau apărarea, dar un lucru te întreb: o cunoşti? nici mie nu mi se pare frumoasă, dar acum nu pot spune că e poate încrezută ori vicleană. Apropo, a fi viclean e cam acelaşi cu a fi parşiv.

| friday a răspuns:

De fapt tu o urasti pentru ca e cu idolul tau, si asta e trist.
Consulta un psiholog, pentru binele tau.

Răspuns utilizator avertizat
| lollyd a răspuns:

Pai lol.Nu prea va inteleg si intr-un fel nici pe mine nu ma inteleg pentru ca eu o ador pe Selena si in acelasi timp sunt indragostita si de justin.Dar pur si simplu nu o pot uri pe selena.Si acum sa vorbim serios.Nu e vicleana, parsiva si fitoasa.Chiar nu e fitoasa. Daca te-ai uita tu (si restul fabelor lui justin)putin prin revistele cu interviuri cu sel poate ati afla mai multe despre personalitatea ei.Eu una am postere si cu ea dar si cu justin.Eu nu judec pe nimeni nu zic nimic.E normal sa fi invidioasa.La un moment dat si eu am crezut ca sunt invidioasa pe ea. dAar de fapt am fost invidioasa pe mine.Pt ca nu imi placea asa mult de ea la inceput dar acum pur si simplu nu o pot uri...PAAA

| andreeah20mileycyrus a răspuns:

Buna! idolul mea este Miley Cyrus dar si Selena Gomez vreau sa spun ca nu-i i-au apararea dar nu este cu Justin pentru ca se foloseste de el poate chiar se plac si nu este increzuta daca tu ai fi in locul ei cum ai fi cu capul in pamant nu cred esti suparata pe ea pentru ca este cu Justin daca stai si citesti cate ceva desprea ea iti vei schimba parerea crede-ma am patit-o ex eu o plac pe Alexandra Stansi nu mai ascultam melodiile lui Inna dar ieri am auzit o melodie de -ai ei(INNA)si acum ascult toate melodiile ei vreau sa spun ca daca te interesezi putin iti vei schimba parerea

| Tasya05 explică:

@friday. Eu nu o urasc pentru ca e cu Justin! O uram si inainte sa fie cu Justin! Oricum. Mi-ar fi placut ca Justin sa fie cu orice fata ( vedeta ) din lume asta! Dar nu cu Selena... nu stiu. Dar pur si simplu nu o suporttt! Ar fii fost perfect daca Justin ar fi fost cu Jasmine Villegas. dar. nah. Alegerea lui.

| Tasya05 explică:

@4EverAndNever; @andreeah20mileycyrus; LoveBieber. Stitii care e faza? Intradevar. Are voce frumoasa. E talentata! Dar, ganditi-va. Cu doua saptamanii inainte sa fie cu Justin, ea a spus ca Justin este decat un natarau. Si cu cateva lunii inainte, cand ea trebuia sa cante cu justin, si-a pierdut vocea, si Justin a cantat pentru ea,, One less lonely girl '' intr-o emisiune.Si dupa ce ca si-a pierdut vocea, a indraznit sa il faca de ras spunand ca este mic. Si acum? Il iubeste. ce sa zic.
Bine. m-am mai gandit mai bine. Si e destul de draguta. Nu prea am dc sa o urasc. dar. nha.

| AntoniaOrman a răspuns:

O urasti? Atunci si eu te urasc pe tine! laughing E idolul meu imi plac toate filme si melodiile ei!

| TPUSenior01 a răspuns:

Idolul me este justin bieber dar selena nu se foloseste de el doar esti du fraiera

Răspuns utilizator avertizat
| sanda_9766 a răspuns:

Nu-mi place de Selena Gomey e o prefacuta

| bilanila a răspuns:

IN primul rand Selena nu se foloseste de Justin Biber Symo 1 si andreeah20mileycrus.Si Justin nu merita o fata frumoasa ca Selena.Pwp are dreptate. Poate Justin se foloseste de ea.