| miadreamnew a întrebat:

Heyy TPU, daca sunt destul de slabă ( am 35 de kg la 14 ani) știu, știu trebuie sa ma îngras însă nu reușesc mănânc toate prostiile, ciorbe orice, și nu pun nimic pe mine!
Nu sunt anorexica sau cv de genul!
Deci în prezent am doua greutăți micuțe de 5 kg=10 kg și am început să fac mușchiuleț, as vrea sa stiu daca mana mea ar părea mă grasa. Și pentru picioare lucrez cu genuflexiuni, la fel am inceput sa pun puțin mușchi. Voi ce părere aveți?

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Asa e felul tau, te poti ingrasa si mai tarziu cand vei deveni mamica.

| Turbo223 a răspuns:

Cat de inalta esti? Daca esti micuta, 35 de kg nu poate fi atat de putin.