| DinaraStakhovska a întrebat:

Am o intrebare mai grea. Eu sunt cam slaba, bine nu anorexica dar slaba, de la un timp am inceput sa mananc mai mul insa tot ce mancam se depunea pe burta si nu pe picioare sau alte parti ale corpului. Ce as putea sa fac sa nu ma mai ingras in burta si sa ma ingras in picoare? Dau FUNDA si Vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SDC a răspuns:

Sa mananci mai multe mese pe zi regulat, si sa faci sport, sa joci volei sa sari coarda sa faci abdomene sa mergi cu bicicleta sa alergi.si asa iti va creste masa musculara la picioarre si maini.

2 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Is prostii ce spun astia doi. Eu de la 75 kg am ajuns la 100, si la inceput tot la fel, aveam doar burta mare, dar apoi s-a depus grasimea si in celelalte zone. fara sa fac abdomene sau alte prostii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei nu prea poti asa este format corpul tau mai pe scurt.nu ai cum sa-l schimb.pare rau happy