| neonitza1 a întrebat:

Heyy TPU! dau funda!:* vreau sa-mi iau un telefon nouhappydar nu stie ce...sa-mi iau Samsung galxy s3mini,Samsung galxy s3, sau Samsung galaxy s4mini? care e mai bun? care are mai multi megapixeli? care chiar merita luat? care e mai la moda? multumesc.

Răspuns Câştigător
| nebunaticu91 a răspuns:

Hmmm ai buget mai mare? dar cel mai bun e s4 mini ca gaming si s3 pentru ecran mare, daca vrei navigare buna android mare(4.4) vs s3(4.0.1 are si la 4.3.1) s4 mini are 8, s3 8 mpx s3 mini 5 mpx, procesor
1 s3
2 s3 mini
s 4 mini
procesor: 1 ghz, 1 gb ram, 1.4 ghz, 1gb ram, 1.7, 1.5 gb ram deci s4 mini e perfect funda?