| pinolose a întrebat:

Ajutor! taicameo merge in tara si vreau sa imi ia un telefon da i fizat cu tabletele! eu vreau sa iau un galaxy s2 sau s3 sau s3mini da iel tot vrea tableta... ce pot sa i zic ca sa il conving ca i mai bun galaxy-ul? (nu imi ziceti lucruri prea detagliate, imi ajunge cum ar fi ca s2 are mai multi megapixeli si... nu imi ziceti detagli ce nu conoaste nimeni, considerand ca taicameo nu pre se stie cu tecnologia

3 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Baga-i in cap ca de pe un telefon poti vorbi, de pe tableta nu poti, cu un telefon poti face mai multe pentru ca este mai portabil, ai o camera mult mai buna etc chestii din astea. big grin sper ca te-am ajutat big grin

| aly300 a răspuns:

Zi ca telefonul te învață romana ca nu prea ști sa scrii

| victor11 a răspuns:

Spune-i ca daca cumpara tableta, ce faci? porti si asta si inca un telefon?
unde pui tableta, in buzunar? nu poti.
s2 inlocuieste camera foto si video( filmeaza full hd).
tableta re DOAR ecran mai mare, dar care e mult mai slab ca superamoled de pe s2. funda?