| katalinakarina a întrebat:

Heyy TPU. Maine avem carnaval la scoala si nu stiu in ce sa ma costumez. Ca nu am costum. ( nu in clovn sau tiganca. ) Cea mai buna idee primeste funda love struck

Răspuns Câştigător
| MyMindRules a răspuns:

Intr-o pisica?
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Bafta!

24 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ThePoet a răspuns:

Orice e mai bine decat tiganca!

| enigmatica a răspuns:

Scufita Rosie

| SmokeyEye a răspuns:

In evadat de la inchisoare ( dungi alb negru si un numar pe tricou) sau in Super Mario! (instalatorul ala in salopeta rosie, cu bluza verde si manusi albe. Am fost la un carnaval si premiul pentru cea mai buna costumatie a mers unui bebe! era un tip de 190cm, gras, care avea pe el doar un pampers, si o caciulita si babetica. Accesorii: o sticluta cu biberon in care era vodka. La fete a castigat una toata pictata pe fata in alb. ( era mim ). Se misca tare fain, nu a vorbit toata seara. Daca esti in criza de timp si nu ai costum, iti iei o rochie purtata la ultima nunta si zici ca esti printesa. Distractie placuta!

| SmokeyEye a răspuns:

Ce costumatie ai ales?

| katalinakarina explică (pentru SmokeyEye):

Nu pot sa decid. crying chiar nu stiu sad

| SmokeyEye a răspuns:

Ce ai ales pana la urma?big grin

| katalinakarina explică (pentru SmokeyEye):

Pai. nimic laughing) m`am dus imbracata cu o rochie. si m`am macheat frumos love struck nu stiam cum sa ma duc laughing si costumatia nu era 100% obligatorie :*

| SmokeyEye a răspuns (pentru katalinakarina):

Da o fundita totusi raspunsului preferat...

| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Pai cenusareasa ceva de fete asa sa fie frumos big grin sau in sisi si rochi, sau iti iei o rochie frumoasa Succesbig grin sper sa imi dai si vot daca te-am ajuat dala intelgent desigur big grin

| akaleesh20 a răspuns:

Intr-o asistenta medicala. si la ochi sa poti masca de printesawinking e originalahappy Funda?

| violetajustme a răspuns:

Jasmine

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Ceva personaje care iti plac tie din filme sau desene.

| lumyluminitza a răspuns:

Pai. si eu am maine. eu am decis sa fiu o zana buna. am o rochita luga. cu o coronita si cu niste sandalute. deci. daca vrei... plz fundita

| SuciuRuxandra94 a răspuns:

In demonita sau in vrajitoare sau in asistenta, sau asa ti-ar sta foarte bine http://t2.gstatic.com/......tp?/images sper ca ti-am putut fii de ajutor! Fundita? :x

| DeanW a răspuns:

Ia un bandaj si infasoarate de sus pana jos si devii mumie.

| Sofisthikata a răspuns:

Pai... Ce categorie vrei?

| katalinakarina explică (pentru Sofisthikata):

Nu Stiu... Ceva. Orice Idee E Binevenita :d

| Sofisthikata a răspuns:

Pai intr.o printesa, regina, vrajitoare rea sau buna, zana buna sau rea,hee hee, poti sa te inspiri si din desenebig grintongue, in barbiebig grin cam atat imi vine in minte acum! Funtitsa?