| ForeverYoung99 a întrebat:

Heyy TPU! Stit ce ar trebui sa folosesc ca sa-mi creasca unghiile mai repede? Adica eu am unghiile mai mici sad si vreau sa le las sa creasca (pana incepe scoala) Ce ma poate ajuta? Funda bineinteles happy

4 răspunsuri:
| HeartBeat_5869 a răspuns:

Bună
Poţi încerca cu ulei de ricin, se găseşte la farmacie. Aici la mine costă vreo 3 lei 50 o sticluţă mică.
Baftă!

| Elvina a răspuns:

Pur si simplu nu le mai tai deloc si vor creste. Eu asa fac. Bafta!

| Rennata a răspuns:

Heyy,ca sa itri cresca unghiile marii repede uite un sfattongueune intr-un bol putin ulei, sare si piper, ti le lasi in bolul respectiv 10-5 min, sa nu trebuie speli chiar dupa ce iti scoti degetele din bol mai lasale vreo 2 min pe- un servetel asa cum leai scos! Apoi te speli si gata iti vei da seama ca iti creste unghiile!:X sPER CA TE-AM AJUTAT! fUNDA?

| Kathhy23 a răspuns:

Da-te pe unghii cu ulei de ricin.winking