| EuAndreia a întrebat:

Heyy! Nu stiu cum am pus 2kg in plus crying si vreau sa le dau jos foarte repede pana incepe scoala de la 44 kg am ajuns la 46 kg! crying Ce trebuie sa fac ca sa le dau jos repede?(in 2 zile daca se poate!)Ce ar trebui sa mananc si ce nu? fundita!

1 răspuns:
| Maaaary a răspuns:

Chiar daca vrei sa slabesti nu te infometa... nu manca prea multe preparate din faina. poti incerca sa nu mai mananci dupa ora 8 si o sa vezi ca o sa slabesti