| ElektraAnDr3y a întrebat:

Heyy TpU sunt ofensat de ceva vreme am 15 ani si am 1.80 si 64kg adica unele fete spun ca e foarte ok sa ai inaltimea asta dar mi-as dori sa raman asa... sa nu mai cresc pana si pe taicamiu l-am intrecut la inaltime sunt ce'l mai inalt din clsa si cand ies la tabla am un tigan borat in clasa si imi zice "hoo ba ca esti cat tabla" si ma simt f prost. puteti sa ma ajutati?big grin

Răspuns Câştigător
| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Du-te la sala, reutatile pun presiune pe oase sa zic asa si nu te mai inalti du-te la sala si fa pentru picioare spate abdoment si maini big grin si te ajuta sa atragi fetele big grinSi de stiut te inalti deoarece cand faci sport eliberezi hormonii de crestere din sistemul endocrin, si lasa la unii sunt cazuri cand raman mici deoarece nu le si elibereaza asa de multi hormonii de crestere sper ca te-am ajutat funda?:Xbig grin

3 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Ghici ce... si eu am 1.80 si 14 ani si celegii mei sunt mult peste mine!

| BleahBluh a răspuns:

Iti sugerez sa mergi la sala prietene happy Asta e sigura modalitate sa nu mai cresti.

| ElektraAnDr3y explică:

Mersi pentru sfaturi... am sa le aplic