| Roby1abc a întrebat:

Heyy,unde as putea gasi poze pentru storyul de pe Instagram cu :cat crezi ca tin la tine, ce esti tu pentru mine, stiti voi poze din acelea de trebuie sa pui un numar iar persoana respectiva va bifa pe imagine...thx.

2 răspunsuri:
| SEMIHA a răspuns:

Pe Facebook, însă sunt inutile pozele de acest gen.

| SatraBenzbest a răspuns:

Nu am prea inteles ce ai vrut sa intrebi.Banuiesc ca vrei sa pui la story pe insta chestii cu:'cat crezi ca tin la tine'? asa-i? da-mi mesaj pe insta ca iti filmez si iti explic. _ana_patularu_