| Cathy098 a întrebat:

Heyy`vreau si eu sa niste efecte la oze cum ar fi inimioare transparente, buline, sa fac ochii albastri, parul sal vopsesc
cum pot face asta
mersi *)` blush

1 răspuns:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Http://www.gimp.org/downloads/
alegi Download GIMP 2.6.11 – Installer for Windows XP SP2 or later

si te uiti la acest tutorial http://www.videotutorial.ro/? p=1900 sa stii sa-l foflosesti

foti face fata ta cu multi cercei pe fata, ochii albastri.parul in toate culorile.etc etc etc funda.eu sunt multumit de el.e un fel de photoshop