| Claudia0208 a întrebat:

Heyyy, am aproape 14 ani și nu știu dacă ai voie sau nu să fii machiată în poza de buletin. Am auzit păreri ca ași putea dar și că nu ași putea. Vă rog raspundeți-mi din experiența sau lucruri concrete! Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Machiată cum? eu aveam rimel, fond de ten când mi-am făcut la 14 ani, și la 18 am fost cât de cât și nicio problemă. IDeea e să nu fi de nerecunoscut...

| Nemessys a răspuns (pentru Adry05):

La cum se machiaza unele, chiar sunt de nerecunoscut. Fara gluma.

| anonimadinAlba a răspuns:

Eu când mi am. facut buletinul m am.machiat usor cu fond de ten care avea acoperire mica spre medie, rimel, un gloss si iluminator