| fgsdfgdfgdsfgfd a întrebat:

Heyyy TPU! Am nevoie de raspuns urgeent! Deci...in clasa am primit niste planse de la Carrefour pentru craciun. Intrebarea mea e cum se fac alegerile pentru castigatori? Se trag la sorti? Daca se trag poate castiga si o simpla mazgaleala? Fundaaa urgenttt! :*

1 răspuns:
| casher a răspuns:

Profesorul dvs. alege 5 planse frumoase, porfesorul dvs. vile duce PRIN POSTA la Carrefour, si ei de la Carrefour vede care e cea mai frumoasa pe locul 1, 2, 3. premiu: laptop... calculator, sepci, sudoku, ETC.