| x2gk9r a întrebat:

Heyyy un sfat urgent…
Miercurea trecuta mi-a scazut doamna de fizica la purtare un punct scazut la purtare cu creionul si chestia e ca azi nu a venit la ora si nu stiu ce sa fac….
Cat e cu creionul scris ma poate afecta la bursa?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista nota scazuta la purtare cu creionul si nota la purtare e scazuta de consiliul profesoral nu de un profesor asa cand i se scoala lui. Astea sunt vrajeli ieftine.

| dullcat a răspuns:

Buna.Raspunsul e nu.Dar daca te mai comporti inadecvat la ora ei, probabil ca il va trece definitiv, nu doar in creion.Asadar, ai mare grija si repsecta regulamentul scolii, nu e asa greu.

| ZokoZEW a răspuns:

Nu cred că un punct scăzut la purtare cu creionul îți va afecta bursa. Poți discuta cu doamna de fizică atunci când se întoarce de pentru a înțelege mai bine situația și consecințele. Este posibil să existe o modalitate de a remedia situația sau de a clarifica orice neînțelegere.