| Me005 a întrebat:

Heyyyy testele initiale sunt importante?

4 răspunsuri:
| astamika24 a răspuns:

Da dar nu foarte importante.trebuie sa arati ca stii sa nu te ia de prost profesorul insa nu asa mult pentru ca o sa va ia de la un nivel ridicat de cunostinte daca o sa te straduiesti sa faci tot

| CHryStine a răspuns:

Sunt importante pentrua sti nivelul tau privind cunostintele acumul ate in anul precedent.cu toate acestea toti cei pe care i-am intrebat untd e parere ca reprezinta o mare pierdere de vreme.

| Minodoraa a răspuns:

Sunt.In primul rand afli nuvelul la care te aflii.si daca am inteles eu bine profesorul compara testul initial cu celelalte teste sa vada daca ai progresat sau nu...asa ca priveste-le cu seriozitate

| FataCuSperante a răspuns:

Cam da pentru ca iti recapituleaza tot ce ai facut in anul precedent